Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
165.89 GBP
340.99 GBP
08-07-2024 09:41:15
315.81 GBP
340.99 GBP
12-05-2024 17:13:28
319.99 GBP
340.99 GBP
13-09-2024 04:13:09
340.99 GBP
340.99 GBP
23-12-2025 22:37:57
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Capacity | Standard Capacity |
| Colour | Purple |
| Colour toner page yield | 14000 pages |
| Compatibility | AL-C9200 |
| Country of origin | China |
| Depth | 136 mm |
| Height | 139 mm |
| Original or compatible | Original |
| Package depth | 590 mm |
| Package Height | 135 mm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print colour | Magenta |
| Print technology | Laser printing |
| Product type ink | Toner Cartridge |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 150 pc(s) |
| Weight | 870 g |
