Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
271.99 GBP
271.99 GBP
02-09-2025 02:11:33
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatibility | - AcuLaser CX28DN - AcuLaser CX28DNC - AcuLaser CX28DTN - AcuLaser CX28DTNC |
| Country of origin | China |
| EC Commodity Code | 84439990 |
| Industry Standard Product Classification | 43250 |
| Pack quantity | 1 |
| Package depth | 390 mm |
| Package Height | 380 mm |
| Package width | 190 mm |
| Page yield | 30000 pages |
| Pallet height | 95 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pallet | 30 pc(s) |
| Toner colours | Black |
