Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
40.44 GBP
61.99 EUR
03-04-2026 18:13:18
40.44 GBP
61.99 EUR
03-04-2026 21:30:18
48.14 GBP
61.99 EUR
03-04-2026 22:52:47
48.23 GBP
61.99 EUR
04-04-2026 02:29:22
50.99 GBP
61.99 EUR
03-04-2026 23:34:00
52.32 GBP
61.99 EUR
03-04-2026 21:13:32
55.99 GBP
61.99 EUR
03-04-2026 20:42:43
61.99 GBP
61.99 EUR
04-04-2026 03:35:21
| Colour | Yellow |
|---|---|
| Ink type | Pigment-based ink |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946628042 |
| Master outer case height | 15 cm |
| Master outer case length | 37 cm |
| Master outer case width | 17 cm |
| OEM | C13T12854012, T1285 |
| OEM code | C13T12854012 |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Products per pallet | 864 pc(s) |
