Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
16.99 GBP
24.99 EUR
31-03-2026 20:24:19
16.99 GBP
24.99 EUR
31-03-2026 23:41:22
18.13 GBP
24.99 EUR
31-03-2026 22:46:42
19.99 GBP
24.99 EUR
31-03-2026 22:32:48
21.99 GBP
24.99 EUR
01-04-2026 05:08:35
22.09 GBP
24.99 EUR
01-04-2026 00:45:08
22.28 GBP
24.99 EUR
31-03-2026 19:51:58
23.81 GBP
24.99 EUR
31-03-2026 20:47:06
24.99 GBP
24.99 EUR
31-03-2026 22:13:56
| Box content | 1 x Ink Cartridge |
|---|---|
| Country of origin | Indonesia |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946627007 |
| Master outer case height | 14.6 cm |
| Master outer case length | 26 cm |
| Master outer case width | 10.2 cm |
| Pallet height | 39 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Products per pallet | 3400 pc(s) |
