Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
9.99 GBP
27.90 EUR
07-03-2026 09:30:48
16.14 GBP
27.90 EUR
27-01-2026 10:55:13
16.34 GBP
27.90 EUR
28-01-2026 02:39:51
16.99 GBP
27.90 EUR
30-01-2026 07:50:53
17.39 GBP
27.90 EUR
18-11-2025 12:59:13
23.73 GBP
27.90 EUR
01-02-2026 08:38:35
23.84 GBP
27.90 EUR
07-05-2026 09:51:25
27.90 GBP
27.90 EUR
29-09-2025 18:56:10
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink page yield | 980 pages |
| Colour ink volume | 14 ml |
| Compatibility | SureColor SC-P400 |
| Country of origin | Indonesia |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | C13T32494010 |
| Package depth | 33 mm |
| Package Height | 120 mm |
| Package type | Blister |
| Package width | 145 mm |
| Pallet height | 4.7 m |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Orange |
| Quantity per pallet | 2400 pc(s) |
| Type | Original |
