Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
224.72 GBP
224.72 EUR
27-05-2026 08:07:58
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour ink volume | 700 ml |
| Compatibility | SureColor P7560/P9560 |
| Country of origin | Indonesia |
| Form factor | Ink Cartridge |
| Ink colours | Green |
| Ink type | Water based all-pigment |
| Pack quantity | 1 |
| Package depth | 350 mm |
| Package Height | 115 mm |
| Package width | 47 mm |
| Printing colours | Gray |
| Single or multi colour cartridge | Single |
| Type | Original |
