Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
227.23 GBP
227.23 EUR
20-05-2026 12:20:54
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink volume | 700 ml |
| Compatibility | SureColor P20000 |
| Country of origin | Indonesia |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | C13T800500 |
| Package depth | 350 mm |
| Package Height | 115 mm |
| Package width | 45 mm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Light cyan |
| Quantity per pallet | 336 pc(s) |
| Type | Original |
