Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatibility | - TM-300A - TM-300B - TM-300C - TM-300D - TM-U210A - TM-U210B - TM-U210D |
| Country of origin | China |
| Dimensions (WxDxH) | 28 x 129 x 78 mm |
| Minimum order quantity | 120 pc(s) |
| Package depth | 135 mm |
| Package Height | 30 mm |
| Package width | 80 mm |
| Printing colours | Black, Red |
| Product colour | Black |
| Products per pallet | 4320 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 50 g |
