Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
11.52 GBP
13.99 GBP
05-04-2026 15:26:28
12.67 GBP
13.99 GBP
05-04-2026 02:12:50
13.99 GBP
13.99 GBP
05-04-2026 16:57:28
| Country of origin | Japan |
|---|---|
| Label colour | Black on white |
| Master outer case height | 20.2 cm |
| Master outer case length | 46 cm |
| Master outer case width | 31 cm |
| Pallet height | 148 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Products per pallet | 6175 pc(s) |
| Tape Length | 9 m |
