Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
15.03 GBP
19.13 GBP
28-10-2025 09:48:54
15.99 GBP
19.13 GBP
10-01-2026 01:43:04
19.13 GBP
19.13 GBP
10-01-2026 15:37:49
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatible printers | LabelWorks LW-Z900FK |
| Finish type | Satin |
| Ink colours | Black |
| Label colour | Black on gold |
| Master outer case height | 20.2 cm |
| Master outer case length | 46 cm |
| Master outer case width | 31 cm |
| Original / Compatible | Original Manufacturer |
| Pack quantity | 1 |
| Products per master (outer) case | 120 pc(s) |
| Products per pallet | 6175 pc(s) |
| Tape Length | 5 m |
