Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
2444.65 GBP
3559.81 GBP
08-03-2026 01:37:32
2445.08 GBP
3559.81 GBP
06-03-2026 02:27:36
2547.99 GBP
3559.81 GBP
06-03-2026 04:10:53
3559.81 GBP
3559.81 GBP
23-08-2025 14:29:00
| Cartridges included | Yes |
|---|---|
| Colour | Black |
| External power adapter | No |
| Harmonized System HS code | 84433210 |
| Maximum printing width | 10.8 cm |
| Maximum roll diameter | 20.3 cm |
| Media types supported | Continuous label, Continuous media, Die-cut label, Black mark paper, Black mark label |
| Minimum print length | 11.2 cm |
| Page description languages | ESC/Labe |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Printing method | Epson PrecisionCore |
| Products per pallet | 8 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
