Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
25.68 GBP
25.68 GBP
14-05-2025 03:40:54
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatibility | - DFX-9000N - DFX-9000 |
| Country of origin | China |
| Package depth | 600 mm |
| Package Height | 140 mm |
| Package width | 40 mm |
| Pallet height | 2.1 m |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 280 pc(s) |
