Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatibility | PowerLite 570/575W, BrightLink 575Wi |
| Country of origin | China |
| Lamp type | UHE |
| Package depth | 158 mm |
| Package Height | 144 mm |
| Package width | 140 mm |
| Pallet height | 169 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 330 pc(s) |
