Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
|---|---|
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Built-in display | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Cartridges included | Ja |
| Colour | Zwart |
| Compatible memory cards | SD,SDHC,SDXC |
| Copying | Kopiëren in kleur |
| Country of origin | Indonesia |
| Depth | 425 mm |
| Direct printing | Yes |
| Display | LCD |
| Display diagonal | 2.7" |
| Display Diagonal | 6.86 cm (2.7") |
| Duplex functions | |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex printing mode | Auto |
| Energy Star certified | Yes |
| Energy Star Typical Electricity Consumption TEC | 0.2 kWh/week |
| Envelopes sizes | 10, B5, C6, DL |
| Ethernet LAN | Yes |
| Grade | A+ |
| Height | 161 mm |
| Included cartridge capacity black | 1 pagina's |
| ISO A-series sizes | A4,A5,A6 |
| LCD screen | Yes |
| Market positioning | Thuis & kantoor |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Maximum resolution | 5760 x 1440 DPI |
| Mobile Printing Technologies | Apple AirPrint,Epson Connect,Epson Email Print,Epson Remote Print,Epson iPrint,Google Cloud Print |
| Multi-purpose tray media types | Plain paper |
| Near field communication | No |
| Networkable | Yes |
| Non-ISO print media sizes | Legal (media size) |
| Number of standard paper trays | 2 |
| Optical scanning resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Package depth | 630 mm |
| Package Height | 480 mm |
| Package width | 253 mm |
| Pallet height | 2.17 m |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Paper input type | Papierlade |
| Paper tray media types | Photo paper,Plain paper |
| Photo paper sizes | 9x13,10x15,13x18,13x20,20x25 |
| Power consumption copying | 16 W |
| Power consumption ready | 4,2 W |
| Print speed ISO/IEC 24734 colour | 10 ppm |
| Print speed ISO/IEC 24734 mono | 13 ipm |
| Print technology | Inkjet |
| Printer features | Colour printing,Double-sided printing,Double-sided scanning,Automatic Document Feeder |
| Printing | Afdrukken in kleur |
| Printing colours | Black,Cyan,Magenta,Photo black,Yellow |
| Printing noise level | 37 dB |
| Scan technology | CIS |
| Scan to | Cloud |
| Scan type | Flatbed scanner |
| Scanning | Scannen in kleur |
| Security algorithms | 64-bit WEP,128-bit WEP,WPA-AES,WPA-PSK,WPA-TKIP |
| Standard input capacity | 100 vel |
| Standard interfaces | Ethernet, USB, Draadloze LAN |
| Standard output capacity | 50 vel |
| Warranty | 6 Months Warranty |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 8 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 359 mm |
| WiFi | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
