Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
292.40 GBP
477.88 EUR
31-12-2025 16:14:51
477.88 GBP
477.88 EUR
31-07-2025 15:40:15
| AC input voltage | 100 - 240 V |
|---|---|
| Built-in display | Yes |
| Colour | No |
| Country of origin | Philippines |
| Depth | 347 mm |
| Display Diagonal | 3.68 cm (1.45") |
| Duplex printing | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Height | 151 mm |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Market positioning | Business |
| Maximum duty cycle | 20000 pages per month |
| Maximum input capacity | 251 sheets |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Maximum resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Non-ISO print media sizes | Legal |
| Number of Users | 3 user(s) |
| Package depth | 440 mm |
| Package Height | 410 mm |
| Package width | 275 mm |
| Paper input type | Paper tray |
| Paper tray media weight | 64 - 256 g/m² |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 14 pc(s) |
| Recommended duty cycle | 250 - 1500 pages per month |
| Server operating systems supported | Windows Server 2003 R2,Windows Server 2003 x64,Windows Server 2008 R2 x64 |
| Standard interfaces | USB |
| Thickness | 9.5 cm |
| Total input capacity | 250 sheets |
| Total output capacity | 100 sheets |
| USB port | Yes |
| Weight | 4.3 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Width | 375 mm |
