Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
2133.30 GBP
2133.30 GBP
29-08-2024 19:13:42
| Colour | White |
|---|---|
| Contrast ratio | 2500000:1 |
| Country of origin | Philippines |
| Display diagonal | 3.05 m (120") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Power consumption | 278 W |
| Power consumption (StandBy) | 2 W |
| RMS rated power | 20 W |
| Supported video modes | 1080p |
