Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
1354.48 GBP
1777.05 GBP
10-04-2025 23:18:20
1355.17 GBP
1777.05 GBP
06-04-2025 14:21:14
1363.94 GBP
1777.05 GBP
12-04-2025 04:05:13
1757.19 GBP
1777.05 GBP
20-06-2025 16:15:34
1777.05 GBP
1777.05 GBP
16-04-2025 23:16:12
| Ansi lumens | 3000 ANSI lumens |
|---|---|
| Application | 3D projector, 4K projector, Gaming projector, Home cinema projector |
| Colours | White |
| Contrast | 120000 : 1 |
| Format | 16:9 |
| Horizontal lens shift | -24 % |
| Inputs | 2 x HDMI Inputs,2 x RS232 inputs,2 x USB Type A |
| Lamp type | Metal halide lamp |
| Operating noise | 32 dB |
| Outputs | 1 x 12V trigger outputs,1 x 3.5mm Audio outputs |
| Projection ratio | 1.32-2.15 : 1 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Warranty Type | Bringin service |
