Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
90.13 GBP
90.13 EUR
24-05-2026 15:58:20
| Colours | Silver |
|---|---|
| Country of origin | Japan |
| Height adjustment range | 918 - 1168 mm |
| Package depth | 600 mm |
| Package Height | 120 mm |
| Package width | 115 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 1.2 kg |
