Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Bulb power | 230 W |
| Compatibility | PowerLite 915W, 1835, 430, 435W, D6150 |
| Country of origin | China |
| Lamp type | UHE |
| Package depth | 139 mm |
| Package Height | 127 mm |
| Package width | 140 mm |
| Pallet height | 166.2 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 360 pc(s) |
