Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
47.50 GBP
50.23 EUR
26-04-2026 15:39:13
50.23 GBP
50.23 EUR
26-04-2026 13:17:09
| Battery type | AA |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | BrightLink 475Wi, 480i, 485Wi, 575Wi, 585Wi, 595Wi, 600 |
| Country of origin | China |
| Package depth | 190 mm |
| Package Height | 62 mm |
| Package width | 35 mm |
| Power source type | Battery |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
