Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
14.75 GBP
14.75
15-05-2026 01:29:15
| Cable type | AC |
|---|---|
| Compatibility | TM-H6000IV, TM-T88V, TM-T88IV |
| Country of origin | Japan |
| Harmonized System HS code | 84439990 |
| Package depth | 237 mm |
| Package Height | 45 mm |
| Package width | 64 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
