Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
2.99 GBP
9.65 EUR
24-11-2024 09:33:55
9.65 GBP
9.65 EUR
07-05-2026 09:53:47
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour | Black |
| Compatibility | Epson M-290 Epson TM-U295 Epson TM-U295P |
| Country of origin | China |
| EC Commodity Code | 84439990 |
| Industry Standard Product Classification | 43120 |
| Package depth | 120 mm |
| Package Height | 49 mm |
| Package width | 30 mm |
| Print technology | Dot Matrix |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
