Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| All-In-One-multitasking | Oui |
|---|---|
| Control type | Touch |
| Copying | Colour copying |
| Country of origin | Thailand |
| Depth | 300 mm |
| Digital sender | Non |
| Display | LCD |
| Envelopes sizes | 10,B5,C6,DL |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Market positioning | Home & office |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Non-ISO print media sizes | Legal |
| Optical scanning resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Package depth | 455 mm |
| Package Height | 367 mm |
| Package weight | 5.18 kg |
| Package width | 192 mm |
| Paper tray media types | Envelopes, Photo paper |
| Photo paper sizes | 9x13,10x15,10x18,13x18,13x20,20x25 |
| Power consumption (StandBy) | 1.6 W |
| Print technology | Inkjet |
| Printing | Colour printing |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scan technology | CIS |
| Scanning | Colour scanning |
| Security algorithms | 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA-AES,WPA-PSK,WPA-TKIP |
| Standard interfaces | USB 2.0, Wireless LAN |
| Total input capacity | 100 sheets |
