Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
9.65 GBP
9.65 GBP
09-04-2025 22:57:00
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink volume | 3.5 ml |
| Country of origin | China |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM | C13T08934011, T0893 |
| OEM code | C13T08934011 |
| Package depth | 26 mm |
| Package Height | 120 mm |
| Package type | Blister |
| Package width | 145 mm |
| Pallet height | 43.6 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Magenta |
| Quantity per pallet | 3000 pc(s) |
| Type | Ink cartridge |
