Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
325.99 GBP
399.99 GBP
23-12-2025 22:37:57
399.99 GBP
399.99 GBP
31-03-2025 03:10:06
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour | Yes |
| Colour toner page yield | 13700 pages |
| Compatibility | WorkForce AL-C500DN |
| Country of origin | Japan |
| Package depth | 337 mm |
| Package Height | 80 mm |
| Package width | 85 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Magenta |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
