Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
12.50 GBP
23.99 EUR
13-05-2026 04:02:08
12.50 GBP
23.99 EUR
13-05-2026 02:37:20
17.99 GBP
23.99 EUR
13-05-2026 15:35:23
18.11 GBP
23.99 EUR
13-05-2026 08:58:53
18.13 GBP
23.99 EUR
07-05-2026 09:51:29
23.40 GBP
23.99 EUR
13-05-2026 15:00:09
23.99 GBP
23.99 EUR
13-05-2026 06:35:05
| Box content | 1 x Ink Cartridge |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Colour ink volume | 5.5 ml |
| Country of origin | China |
| In stock | Y |
| OEM | C13T07124012, T0712 |
| OEM code | C13T07124012 |
| Pack type | Each |
| Package depth | 26 mm |
| Package Height | 102 mm |
| Package type | Blister |
| Package width | 145 mm |
| Pallet height | 15 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity per pallet | 3400 pc(s) |
| Type | Original |
