Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
49.73 GBP
53.33 EUR
04-04-2026 13:54:01
53.33 GBP
53.33 EUR
04-04-2026 05:35:51
| Applicability | Universal |
|---|---|
| Battery type | AA |
| Brand compatibility | Epson |
| Colour | Black, White |
| Colour group | Orange |
| Compatibility | 475Wi, 480i, 485Wi, 575Wi, 585Wi, 595Wi, 600 |
| Country of origin | China |
| Harmonized System HS code | 84733080 |
| Package depth | 190 mm |
| Package Height | 62 mm |
| Package width | 35 mm |
| Power source type | Battery |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
