Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
12.99 GBP
12.99 GBP
23-12-2025 22:40:40
| Colours | Black on Transparent |
|---|---|
| Country of origin | Japan |
| Form factor | Cartridge |
| Master outer case height | 20.2 cm |
| Master outer case length | 46 cm |
| Master outer case width | 31 cm |
| Pack quantity | 1 |
| Package type | Box |
| Products per master (outer) case | 120 pc(s) |
| Roll length | 9 m |
| Width | 1.2 cm |
