Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
10.40 GBP
14.63 GBP
13-10-2024 17:26:39
14.63 GBP
14.63 GBP
10-07-2025 08:07:59
| Country of origin | Japan |
|---|---|
| Harmonized System HS code | 48219090 |
| Label colour | Black on red |
| Master outer case height | 202 mm |
| Master outer case length | 460 mm |
| Master outer case width | 310 mm |
| Package type | Box |
| Products per master (outer) case | 120 pc(s) |
| Products per pallet | 6175 pc(s) |
| Tape Length | 9 m |
