Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
14.99 GBP
15.61 GBP
24-05-2026 09:19:00
15.61 GBP
15.61 GBP
24-05-2026 16:02:59
| Country of origin | Japan |
|---|---|
| Label colour | Black on yellow |
| Master outer case height | 20.2 cm |
| Master outer case length | 46 cm |
| Master outer case width | 31 cm |
| Products per master (outer) case | 120 pc(s) |
| Products per pallet | 4940 pc(s) |
| Tape Length | 9 m |
