Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
105.67 GBP
105.67 GBP
| Auto power off | Yes |
|---|---|
| Clock function | No |
| Disk form factor | 3.5 |
| Display number of lines | 4 lines |
| Harmonized System HS code | 84433210 |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Pallet height | 177 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Power source | Mains Powered |
| Products per pallet | 90 pc(s) |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Warranty | 1 Years |
