Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
38.99 GBP
44.30 EUR
22-05-2026 06:39:42
44.30 GBP
44.30 EUR
22-05-2026 12:55:23
| Colour | White |
|---|---|
| Finish type | Matt |
| Harmonized System HS code | 84439990 |
| Master (outer) case gross weight | 14.7 g |
| Master outer case height | 24 cm |
| Master outer case length | 44 cm |
| Master outer case width | 32 cm |
| Media Weight | 167 g/m |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Products per pallet | 300 pc(s) |
| Type | Specialist Papers |
