Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| AC adapter included | Ja |
|---|---|
| Aspect ratio | 16:9 |
| Audio formats supported | AAC,MP3,WAV |
| Cables included | USB |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Control type | Touchpad |
| Country of origin | Filipijnen |
| Depth | 191 mm |
| Display | OLED |
| Display resolution | 1280 x 720 Pixels |
| Field of view angle | 23° |
| Flash memory | 16 GB |
| Frame colour | Zwart, Zilver |
| Height | 25 mm |
| Internal memory | 2 GB |
| Maximum battery life | 6 uur |
| Maximum memory card size | 32 GB |
| Maximum refresh rate | 30 Hz |
| Megapixel | 5 MP |
| Operating relative humidity | 20 - 80 procent |
| Operating system installed | Moverio OS |
| Operating temperature | 5 - 35 °C |
| Processor cores | 4 |
| Processor frequency | 1,44 GHz |
| Quantity per pack | 1 stuk(s) |
| Video formats supported | MP4,MPEG4,MPEG2,H.264 |
| Weight | 69 g |
| Wi-Fi standards | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width | 178 mm |
