Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Certification | CE |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink page yield | 165 pages |
| Colour ink volume | 3.3 ml |
| Country of origin | Indonesia |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | C13T02V34020 |
| Package depth | 26 mm |
| Package Height | 102 mm |
| Package type | Blister |
| Package width | 145 mm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Magenta |
| Quantity per pallet | 3400 pc(s) |
| Type | Original |
