Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Adhesive type | Permanent |
|---|---|
| Country of origin | Poland |
| Finish type | Matte |
| Harmonized System HS code | 84439990 |
| Label height | 15.2 cm |
| Label type | Inkjet Synthetic |
| Label width | 20.3 cm |
| Labels per pack | 1000 pc(s) |
| Pallet height | 9.6 m |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Products per pallet | 50000 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Water-resistant | Yes |
