Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
21.99 GBP
21.99 GBP
09-09-2025 12:19:53
| Black ink cartridges quantity | 1 |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Colour | No |
| Compatibility | - Stylus Photo R800 |
| Country of origin | China |
| Depth | 116 mm |
| Height | 145 mm |
| Ink type | Dye-based ink |
| OEM code | C13T05414010 |
| Package depth | 33 mm |
| Package Height | 120 mm |
| Package type | Blister |
| Pallet height | 130.5 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Photo black |
| Quantity per pallet | 2400 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 59 g |
| Width | 246 mm |
