Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Compatibility | XP-600 / XP-605 / XP-700 / XP-800 |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Depth | 24 mm |
| Height | 112 mm |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Package depth | 150 mm |
| Package Height | 30 mm |
| Package width | 120 mm |
| Pallet height | 45 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Printing colours | Magenta |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 3000 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 36 g |
| Width | 141.8 mm |
