Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
40.80 GBP
102.00 GBP
13-11-2025 07:35:30
56.39 GBP
102.00 GBP
07-05-2026 09:56:25
102.00 GBP
102.00 GBP
27-03-2026 01:34:14
| Adhesive type | Permanent |
|---|---|
| Best uses | Healthcare, Logistics, Pharmacy |
| Core diameter | 7.62 cm |
| Finish type | Matte |
| Harmonized System HS code | 84439990 |
| Label size | 76 mm x 127 mm |
| Label width | 20.3 cm |
| Labels per roll | 265 pc(s) |
| Sheet length | 60 m |
