Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
15.79 GBP
63.00 GBP
02-05-2026 02:31:35
18.99 GBP
63.00 GBP
02-05-2026 07:11:12
27.24 GBP
63.00 GBP
02-05-2026 00:09:36
63.00 GBP
63.00 GBP
02-05-2026 07:44:14
| Adhesive type | Permanent |
|---|---|
| Colour | White |
| Country of origin | Poland |
| Finish type | Matte |
| Harmonized System HS code | 84439990 |
| Label height | 5.1 cm |
| Label width | 7.6 cm |
| Labels per pack | 2310 pc(s) |
| Pallet height | 112.5 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet |
| Products per pallet | 126 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Water-resistant | Yes |
