Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
46.67 GBP
47.99 GBP
05-05-2024 11:26:23
47.99 GBP
47.99 GBP
22-10-2025 07:32:41
| Country of origin | Japan |
|---|---|
| Finish type | Semi-gloss |
| Harmonized System HS code | 48025590 |
| Master (outer) case gross weight | 12.7 g |
| Master outer case height | 37 cm |
| Master outer case length | 50 cm |
| Master outer case width | 20.3 cm |
| Media sheets per package | 1 sheets |
| Pallet height | 111 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Paper size | Rol |
| Print media weight | 250 g/m² |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Products per pallet | 210 pc(s) |
| Recommended usage | Inkjet printing |
| Weight | 1,2 kg |
