Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
173.99 GBP
173.99 GBP
23-12-2025 22:38:28
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour | Yes |
| Colour toner page yield | 5000 pages |
| Compatibility | AL-CX21N, AL-CX21NC, AL-CX21NF, AL-CX21NFC, AL-CX21NFCT, AL-CX21NFT |
| Country of origin | Japan |
| Package depth | 330 mm |
| Package Height | 80 mm |
| Pallet height | 143 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 560 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 400 g |
