Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Borderless printing | Ja |
|---|---|
| Colour | Grijs |
| Copying | Nee |
| Depth | 668 mm |
| Display | LCD |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Height | 585 mm |
| Internal memory | 1000 MB |
| ISO A-series sizes | A1,A2,A3,A3+,A4 |
| ISO B-series | B1,B2,B3,B4,B5 |
| Maximum print size | A1 (594 x 841 mm) |
| Maximum resolution | 2400 x 1200 DPI |
| Media Thickness | 0.05 - 0.3 mm |
| Power consumption | 38 W |
| Power consumption (off) | 0,25 W |
| Power consumption (StandBy) | 13 W |
| Print head | PrecisionCore |
| Printing noise level | 50 dB |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Standard printer languages | ESC/P-R,HP-GL/2,HP-RTL |
| Weight | 49 kg |
| Width | 1080 mm |
