Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
26.99 GBP
33.48 GBP
02-04-2026 13:53:32
27.95 GBP
33.48 GBP
02-04-2026 09:06:28
32.99 GBP
33.48 GBP
02-04-2026 10:52:55
33.48 GBP
33.48 GBP
02-04-2026 12:17:48
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatibility | Epson TM-C3500 Epson TM-C3500 (012) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System HS code | 84439990 |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM | C33S020601, SJIC22P(K) |
| Package depth | 85 mm |
| Package Height | 30 mm |
| Package width | 45 mm |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
