Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
27.34 GBP
27.34 GBP
13-10-2024 17:26:40
| Colour | Yes |
|---|---|
| Compatibility | TM-J2100 |
| Country of origin | Spain |
| Depth | 140 mm |
| Height | 100 mm |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Package depth | 145 mm |
| Package Height | 45 mm |
| Package width | 105 mm |
| Pallet height | 128.4 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Red |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 2160 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 130 g |
| Width | 39 mm |
