Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
1867.70 GBP
1867.70 GBP
05-08-2024 07:30:21
| AC input frequency | 50/60 Hz |
|---|---|
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Borderless printing | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Colour | Zwart |
| Colour display | Ja |
| Country of origin | China |
| Depth | 406 mm |
| Display | LCD |
| Display diagonal | 6,86 cm (2.7") |
| Duplex printing | No |
| Energy Star certified | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Height | 766 mm |
| Internal memory | 256 MB |
| ISO A-series sizes | A2,A3,A3+,A4 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Manual | Yes |
| Market positioning | Bedrijf |
| Maximum ISO A-series paper size | A2 |
| Maximum number of paper trays | 1 |
| Maximum resolution | 2880 x 1440 DPI |
| Mono or colour printer | Colour |
| Multi-purpose tray media types | Plain paper |
| Network Interface | 10 BaseT/100 Base-TX/1000 Base-T |
| Noise Level | 47 dB |
| Non-ISO print media sizes | Letter |
| Package depth | 1010 mm |
| Package Height | 915 mm |
| Package width | 585 mm |
| Pallet height | 100 cm |
| Pallet width | 120 cm |
| Paper Handling Input 1 | 250 Sheet Input Tray |
| Paper input type | Papierlade, Rol |
| Paper tray media types | Photo paper,Plain paper |
| Paper Trays | 1 (1) |
| Power consumption | 52 W |
| Power consumption (StandBy) | 0,5 W |
| Power consumption powersave | 5 W |
| Print technology | Inkjet |
| Printer features | Colour printing |
| Standard interfaces | Ethernet,USB 2.0 |
| Status display | Colour LCD |
| Thickness | 1,5 mm |
| Voltage/Power/Frequency | 100 to 240VAC / 50 to 60Hz |
| Width | 863 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
