Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
2189.74 GBP
2189.74 GBP
07-04-2024 20:11:38
| Built-in display | Ja |
|---|---|
| Colour | Wit |
| Copying | Nee |
| Depth | 696 mm |
| Display | LCD |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Height | 913 mm |
| Internal memory | 1000 MB |
| ISO A-series sizes | A0,A1,A2,A3,A3+,A4 |
| ISO B-series | B1,B2,B3,B4,B5 |
| Maximum print size | A0 (841 x 1189 mm) |
| Maximum resolution | 2400 x 1200 DPI |
| Media Thickness | 0.05 - 0.27 |
| Power consumption | 28 W |
| Power consumption (off) | 0,2 W |
| Power consumption (StandBy) | 8 W |
| Print head | PrecisionCore |
| Printing colours | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Printing noise level | 49 dB |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Size | A0 |
| Standard printer languages | ESC/P-R,HP-GL/2,HP-RTL |
| Standby acoustic emission | 32 dB |
| Weight | 46 kg |
| Width | 1268 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP |
