Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
5564.66 GBP
5564.66 GBP
07-04-2024 20:11:38
| Colour | Grey |
|---|---|
| Copying | No |
| Country of origin | China |
| Depth | 813 mm |
| Drivers included | Yes |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Harmonized System HS code | 84433210 |
| Height | 1128 mm |
| ISO A-series sizes | A0, A1, A2, A3, A3+, A4 |
| JIS B-series sizes | B2, B3, B4 |
| Manual | Yes |
| Maximum print size | 841x1189 |
| Maximum resolution | 2880 x 1440 DPI |
| Package depth | 1775 mm |
| Package Height | 810 mm |
| Package width | 1200 mm |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Power consumption (StandBy) | 3 W |
| Power supply | 60 W |
| Print technology | Inkjet |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Matte black, Photo black, Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scanning | No |
| Sound pressure level (printing) | 50 dB |
| USB connector | USB Type-B |
| USB port | Yes |
| Weight | 84 kg |
| Width | 1405 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
