Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
19.99 GBP
19.99 GBP
24-12-2025 18:35:54
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Certification | CE |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink page yield | 165 pages |
| Colour ink volume | 3.1 ml |
| Country of origin | China |
| OEM code | C13T16224022 |
| Package depth | 26 mm |
| Package Height | 102 mm |
| Package type | Blister |
| Package width | 145 mm |
| Pallet height | 60 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity per pallet | 3400 pc(s) |
| Type | Original |
