Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
74.99 GBP
74.99
09-09-2025 12:20:22
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink volume | 110 ml |
| Compatibility | Stylus Pro 4450 |
| Country of origin | China |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | C13T613400 |
| Package depth | 195 mm |
| Package width | 30 mm |
| Pallet height | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | yellow |
| Quantity per pallet | 1800 pc(s) |
| Type | Original |
