Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
83.93 GBP
83.93
02-04-2026 22:34:16
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink volume | 200 ml |
| Country of origin | Indonesia |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | C13T913A00 |
| Package depth | 215 mm |
| Package Height | 115 mm |
| Package width | 40 mm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Orange |
| Quantity per pallet | 864 pc(s) |
| Type | Original |
